unwto

قوانین و مقررات

اگر شما سایت تریپ با ما را فقط بازدید می کنید ٬ اطلاعاتی جز گزارشات نمونه‌ای مرتبط با صفحه بازدید شده توسط ما جمع‌آوری نخواهد شد. اما وقتی با عضویت در سایت اطلاعات تان را با ما به اشتراک می گذارید ، بعنوان مثال با ساخت برنامه سفر یا اضافه کردن مکان، می توانید استفاده بهینه تری از سرویس های ما داشته باشید. در این صورت ما هرگونه اطلاعات جدید در سایت را می توانیم در اختیار شما قرار دهیم.

از اطلاعات ثبت نام شما چه استفاده ای در سایت می شود؟

کلیه اطاعاتی که از شما بدست می آید صرفا برای ارائه سرویس بهینه به شما و سایر کاربران مورد استفاده قرار می گیرد:

اطلاعاتی که ما از شما بدست می آوریم به صورت زیر است:
اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام به ما می دهید: هر کجا در سایت بخواهید از اطلاعات و ابزار خاصی استفاده کنید از شما خواسته می شود که ثبت نام انجام دهید، در این صورت اطلاعاتی نظیر ایمیل و اسم و شهر را در اختیار ما قرار خواهید داد و این اطلاعات به مرور زمان و همراهی شما تکمیل خواهد شد.

کلیه این اطلاعات محرمانه بوده و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نخواهد گرفت. خصوصا اطلاعات نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد و صرفا برای تماس با شما در مواقع مورد نیاز صورت خواهد گرفت.

اطلاعات مرتبط با فعالیت های یک کاربر شامل٬ زمان ثبت نام، آخرین ورود،... بصورت عمومی در قسمت پروفایل کاربر قابل رویت می‌باشند.

آلبومی که در قسمت به اشتراک گذاری تجربیات سفر ساخته می شود در صورت تأیید شما، در اختیار کلیه کاربران سایت قرار خواهد گرفت و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این قسمت برای تکمیل سایت در صفحات دیگر مورد استفاده قرار خواهد گرفت ( به جز تصاویری که چهره فرد در آن مشخص می باشد).

حساب‌های کاربری کاربران بعد از ایجاد شدن قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام کاربری در این سایت وجود ندارد.

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید!

چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با حریم خصوصی کاربران در این سایت دارید با ما تماس بگیرید.